Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing



Het internet is een onuitputtelijke bron van kennis, ook als het gaat om Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing. Eeuwen en eeuwen van menselijke kennis over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing zijn in het net gegoten, en worden nog steeds in het net gegoten, en juist daarom is het zo moeilijk om er toegang toe te krijgen, omdat we plaatsen kunnen vinden waar de navigatie moeilijk of zelfs onuitvoerbaar kan zijn. Ons voorstel is dat u geen schipbreuk lijdt in een zee van gegevens betreffende Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing en dat u alle poorten van wijsheid snel en efficiënt zult kunnen bereiken.

Met dat doel voor ogen hebben wij iets gedaan dat verder gaat dan het voor de hand liggende, namelijk het verzamelen van de meest actuele en best uitgelegde informatie over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing. We hebben het ook zo ingedeeld dat het gemakkelijk te lezen is, met een minimalistisch en aangenaam ontwerp, wat zorgt voor de beste gebruikerservaring en de kortste laadtijd. We maken het u gemakkelijk, zodat u zich alleen maar zorgen hoeft te maken over het leren van alles over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing! Dus als je denkt dat we ons doel bereikt hebben en je al weet wat je wilde weten over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing, dan zouden we je graag terugzien in deze kalme zeeën van sapientianl.com wanneer je honger naar kennis weer is aangewakkerd.

Het bureau van de federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing (vaak kortdurende federale regeringscommissaris voor ontwapening ) werd opgericht in 1965 en is in het ministerie van Buitenlandse Zaken gevestigd.

De oprichting van het bureau is gebaseerd op een beslissing van het federale kabinet van 14 juli 1965. Het werd opgericht bij een organisatorisch besluit van het ministerie van Buitenlandse Zaken van 31 augustus 1965 met ingang van 16 augustus 1965. De commissaris wordt na goedkeuring door het federale kabinet benoemd door de federale minister van Buitenlandse Zaken en leidt de afdeling OR (Internationale Orde, Verenigde Naties en Wapenbeheersing ) van Buitenlandse Zaken.

Tot de taken van het Bureau behoren inspanningen ter bevordering van ontwapening , wapenbeheersing en non-proliferatie van massavernietigingswapens . Daarbij streeft de federale regering naar samenwerking primair binnen de Verenigde Naties, de Europese Unie , de NAVO en via internationale verdragen.

De officiële zetel is in het ministerie van Buitenlandse Zaken aan de Werderscher Markt .

Officieel

web links

Individueel bewijs

  1. The Federal Archives, 12 mei 1965, geraadpleegd op 14 april 2021 .
  2. The Federal Archives, 14 juli 1965, geraadpleegd op 14 april 2021 .
  3. Federaal ministerie van Buitenlandse Zaken, geraadpleegd op 14 april 2021 .
  4. Duitse Vereniging voor de Verenigde Naties, geraadpleegd op 14 april 2021 .
  5. Federaal ministerie van Buitenlandse Zaken, geraadpleegd op 14 april 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Nick Thijssen

Ik vind de site leuk, en het artikel over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing is het artikel dat ik zocht

Danielle Van Eck

Het artikel over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing_ is volledig en goed uitgelegd. Ik zou geen komma weghalen of toevoegen., Het artikel over Federale regeringscommissaris voor ontwapening en wapenbeheersing is volledig en goed uitgelegd